Nauka gry na pianinie

Zapraszamy na lekcje pianina (fortepianu) dzieci, młodzież i dorosłych, którzy pragną rozwijać się muzycznie. Nauka gry na pianinie może odbywać się już od najmłodszych lat.

Doświadczony pedagog przede wszystkim dokła wszelkich starań, aby nauka przebiegała płynnie, a poruszane zagadnienia były całkowicie zrozumiałe. Nauczyciel w umiejętny sposób wykorzystuje swoją wiedzę w doborze najodpowiedniejszego repertuaru, dzięki czemu uczeń chętnie przykłada się do nauki gry. Uczniowie poprzez lekcje gry w znaczący sposób rozwinęli  w sobie takie cechy jak: pomysłowość i kreatywność, stali się bardziej ambitni i konsekwentni w działaniu.

Uczniowie do swojej dyspozycji mają wysokiej klasy instrumenty muzyczne. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera , co dodatkowo sprzyja edukacji i pozytywnie wpływa na przebieg zajęeć. Wygłuszone sale powodują, że nasi podopieczni w najlepszy sposób mogą kształtować swoją estetykę wykonawczą i muzyczną.

Nasz firma jest jedną z niewielu placówek, które równie chętnie pomagają poznać tajniki gry na fortepianie osobom dorosłym. Na to nigdy nie jest za późno. Muzyka daje radość każdemu niezależnie od jego wieku i zdolności. Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania.  Młodzi, kreatywni nauczyciele dla każdego z Państwa ułożą indywidualną propozycję zajęć i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, aby rozwiać ewentualne wątpliwości co do celowości nauki. Czas spędzony przy instrumencie jest oderwaniem od codzienności, czasem zarezerwowanym tylko dla siebie, połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

Na zajęciach poruszamy kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się.  Tematyka lekcji porusza zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione kwestie dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta.

 

Zajęcia  nauki gry na instrumentach muzycznych – indywidualne (  możesz rozpocząć kiedy chcesz )

  • Cena: 200zł ( 45min raz w tygodniu ) – opłata miesięczna

  • Zajęcia indywidualne :45min – 60zł – pojedyncza lekcja

Zapisy i informacja 737 452 806

Wpłat można dokonywać na miejscu, bądź przelewem na konto.

  • Producent: M-Muzyk
  • Dostępność: Jest Jest  (1 usługa)