Nauka gry na keyboardzie

Nasi nauczyciele pomagają poznać tajniki gry na keyboardzie dzieciom w wieku szkolnym, młodziezy i osobom dorosłym. Na to nigdy nie jest za późno. Muzyka daje radość każdemu niezależnie od jego wieku i zdolności. Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania.  Młodzi, kreatywni nauczyciele dla każdego z Państwa ułożą indywidualną propozycję zajęć i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, aby rozwiać ewentualne wątpliwości co do celowości nauki. Czas spędzony przy instrumencie jest oderwaniem od codzienności, czasem zarezerwowanym tylko dla siebie, połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

Na zajęciach poruszamy kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się. Tematyka lekcji porusza zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione kwestie dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta.

Nauczyciel przede wszystkim dokładają wszelkich starań, aby nauka przebiegała płynnie, a poruszane zagadnienia były całkowicie zrozumiałe. Nauczyciel w umiejętny sposób wykorzystuje swoją wiedzę w doborze najodpowiedniejszego repertuaru, dzięki czemu uczeń chętnie przykłada się do nauki gry. Nasi podopieczni poprzez lekcje gry w znaczący sposób rozwinęli w w sobie takie cechy jak: pomysłowość i kreatywność, stali się bardziej ambitni i konsekwentni w działaniu.

 

Zajęcia  nauki gry na instrumentach muzycznych – indywidualne (  możesz rozpocząć kiedy chcesz )

  • Cena: 200zł ( 45min raz w tygodniu ) – opłata miesięczna

  • Zajęcia indywidualne:45min – 60zł – pojedyncza lekcja

Zapisy i informacja 737 452 806

Wpłat można dokonywać na miejscu, bądź przelewem na konto.

 
  • Producent: M-Muzyk
  • Dostępność: Jest Jest  (1 usługa)