Nauka gry na gitarze elektrycznej

Zapraszamy na naukę gry na gitarze dzieci, młodzież i dorosłych.

Na naszych zajęciach  nauczysz się grać na gitarze elektrycznej opanujesz różne technik (fingerstyle, tapping). Uczymy również metodą nauki beznutową – Tabulatura (gitara). Podstawy stylów muzycznych pop, rock, heavy metal, blues, jazz – podstawy improwizacji. W czasie zajęć uczeń doskonali technikę gry, rozwija umiejętności z zakresu interpretacji utworów oraz przede wszystkim uczy się płynnie poruszać w stylach muzyki rozrywkowej takich jak: pop, rock, soul, blues i jazz. Na lekcjach nauczyciel zwraca szczególną uwagę na doskonalenie artykulacji oraz realizacji rytmu i utrzymaniu pulsu podczas gry. Uczęszczając na nasze  zajęcia z  uczeń ma możliwość gry na gitarze akustycznej i elektrycznej.

Muzyka rozrywkowa jest oddzielną dziedzina i rządzi się swoimi prawami. Jednak, aby dobrze grać na gitarze akustycznej czy elektrycznej potrzeba solidnych fundamentów które obowiązują każdego szanującego się muzyka. Znajomość podstawowych zasad muzycznych i notacji muzycznej nie ominie więc i chętnych którzy chcą się specjalizować w tej dziedzinie sztuki. Aby rozpocząć naukę gry należy uzmysłowić sobie różnicę między gitarą klasyczną, a akustyczną. Klasyk ma zdecydowanie łagodniejszy, cieplejszy ton brzmienia. Akustyk natomiast poprzez zmianę rodzaju strun (stalowe) jest bardziej wyrazisty i dźwięczny. Pozwala to np. na lepsze przebicie się przez zespół muzyków zakładając, że gramy w zespole.

Na zajęciach poruszane są zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione zagadnienia dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta. Aby nauka przebiegała płynnie naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie instrumentu.

Ty decydujesz jaki rodzaj zajęć wybierasz

Zajęcia  nauki gry na instrumentach muzycznych – indywidualne (  możesz rozpocząć kiedy chcesz )

 • Cena: 150zł ( 45min raz w tygodniu ) – opłata miesięczna

 • Cena: 180zł ( 60min raz w tygodniu ) – opłata miesięczna

 • Pojedyncze zajęcia

  • 45min – 50 – pojedyncza lekcja

  • 60min – 60 – pojedyncza lekcja

Zapisy i informacja 737 452 806

Wpłat można dokonywać na miejscu, bądź przelewem na konto.

 • Producent: M-Muzyk
 • Dostępność: Jest Jest  (1 usługa)
 • usługa
 • 150,00 zł