O firmie

Witamy w serwisie internetowym m-muzyk.pl - Muzyka to nasza pasja. Zajmujemy się działalnością w branży muzycznej i posiadamy 20 letnie doświadczenie w kraju i za granicą. Zajmujemy się sprzedażą instrumentów muzycznych - gitar, instrumentów klawiszowych, perkusji, instrumentów klasycznych oraz nagłośnienia i oświetlenia estradowego. Oferujemy produkty wszystkich największych producentów muzycznych. Współpracujemy z najlepszymi dystrybutorami sprzętu muzycznego w kraju i za granicą. Służymy poradą oraz wieloletnim doświadczeniem w doborze towaru jak i konfiguracji sprzętu. Zapewniamy dogodne i elastyczne warunki sprzedaży, a przede wszystkim konkurencyjne ceny, oraz dbamy aby każdy klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie.

M-Muzyk prowadzi naukę gry na instrumentach muzycznych. U nas nauczysz się grać na gitarze  klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej. Prowadzimy także naukę gry na keyboardzie, pianinie i skrzypcach. Nauka gry na gitarze, keyboardzie, pianinie i skrzypcach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Świadczymy usługi w zakresie technicznej obsługi imprez - nagłośnienie i oświetlenie estradowe. Wieloletnie doświadczenie na scenie i znajomość zagadnień technicznych sprzętu muzycznego pozwala zrealizować usługi na wysokim poziomie. Najnowszy sprzęt z którego korzystamy pozwala na pełen profesjonalizm i gwarantujemy najlepsze ceny na rynku. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu nagłośnieniowego i instrumentów muzycznych.