Nauka gry na skrzypcach

Nauka gry na skrzypcach dla  dzieci w wieku szkolnym,  młodzieży i dorosłych.

Efektywność nauki, sprzyjająca atmosfera, indywidualna praca z uczniem indywidualnego podejścia nauczycieli do uczniów, ich pasji i miłości do przekazywania wiedzy. W naszej szkołe, w której nauczyciel wychodzi naprzeciw zainteresowaniom i gustom muzycznym ucznia tak, aby młody skrzypek rozwijał się swobodnie i swoim tempem. Nauczyciel w umiejętny sposób wykorzystuje tę wiedzę w doborze najodpowiedniejszego repertuaru, dzięki czemu uczeń chętnie przykłada się do nauki gry.
Naukę można rozpocząć w każdym wieku i w dowolnym momencie roku. Nauka gry na skrzypcach prowadzona jest na różne stopnie zaawansowania, zależnie od tego czy dziecko rozpoczyna naukę czy ją kontynuuje. Z uwagi na to nauczyciel dostosuje program i zagadnienia muzyczne do etapu edukacji. Dzieci w wieku szkolnym mogą realizować program nauczania ABRSM. Istnieje także możliwość nauki dzieci w wieku przedszkolnym, jest to jednak uzależnione od indywidualnych uwarunkowań psycho-fizycznych dziecka.

Skrzypce dla każdego – oferujemy  zajęcia indywidualne dla osób początkujących jak i na wyższym stopniu zaawansowania. Jako nieliczni umożliwiamy lekcje z akompaniatorem. Dogodne warunki sprzyjają koncentracji dzięki czemu nauka przychodzi z łatwością i dają pożądane efekty. Nauka gry na instrumentach muzycznych ma tę zaletę, że nie stawia żadnych barier wiekowych przed początkującym adeptem. Skrzypce to taki instrument, który oprócz brzmienia, zachęca także swoją poręcznością i wszechstronnością wykorzystania. Początkujący skrzypek może wykonywać melodie solowe jak i muzykować w zespole.
Skrzypce ze względu na swoją bogatą paletę barw są wykorzystywane z różnych gatunkach muzyki. Wspólnie z nauczycielem mogą określić Państwo cel edukacji i w tym kierunku podjąć wspólne działania. Na zajęciach poruszamy kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się. Aby nauka przebiegała płynnie.  Zajęcia prowadzone są wyłącznie indywidualnie, co umożliwia w pełni wykorzystać potencjał ucznia. Spotkania mogą odbywać się raz w tygodniu lub częściej, jednak nauka bez nauczyciela, który na żywo koryguje ewentualne błędy jest bardzo trudna.

Ty decydujesz jaki rodzaj zajęć wybierasz:

Zajęcia  nauki gry na instrumentach muzycznych – indywidualne ( możesz rozpocząć kiedy chcesz )

  • Cena: 200zł ( 45min raz w tygodniu ) – opłata miesięczna

  • Zajęcia indywidualne 

Zapisy i informacja 737 452 806

Wpłat można dokonywać na miejscu, bądź przelewem na konto.

  • Producent: M-Muzyk
  • Dostępność: Jest Jest  (1 usługa)