Kurzweil KA-90

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kurzweil
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 1 890,00 zł
Foto Kurzweil KA 90
  • Galeria Kurzweil KA 90
  • Galeria Kurzweil KA 90
  • Galeria Kurzweil KA 90
  • Galeria Kurzweil KA 90
  • Galeria Kurzweil KA 90
 

Kurzweil KA 90

KURZWEIL KA-90
ARANŻER I STAGE PIANO SERII KA

Kurzweil KA-90 to bardzo wszechstronny aranżer, a zarazem stage piano w jednym. Został wyposażony w ważoną, pełną klawiaturę 88-klawiszy pokrytą specjalną powierzchnią nadającą maksymalnie realistyczne odczucia gry jak na instrumencie akustycznym.

Do dyspozycji grającego czeka możliwość regulacji aż 4 stopni czułości klawiatury. Dzięki rozbudowanej polifonii 128-głosowej bez problemu zagrasz bardziej skomplikowane, wielogłosowe pasaże – nie umknie Ci żaden dźwięk! Ponadto Kurzweil KA-90 to przepięknie wyglądający, smukły instrument ze znakomitym systemem czterogłośnikowym.

INTRYGUJĄCE BRZMIENIA TRIPLE STRIKLE PIANO

Posiadając Kurzweil KA-90 otrzymujesz do dyspozycji aż 20 wysokiej jakości brzmień, m.in. Triple Strikle Piano, które charakteryzują się najwyższym poziomem odwzorowania prawdziwego brzmienia pianin i fortepianów akustycznych, jak również brzmienia organów, instrumentów strunowych i innych.

AKOMPANIAMENT W CZASIE RZECZYWISTYM

Warto pamiętać, że jeśli tylko masz ochotę na chwilę rozrywki lub po prostu chcesz urozmaicić standardowe ćwiczenia, możesz skorzystać z wbudowanego akompaniamentu, który umożliwia aranżacje w czasie rzeczywistym. Na bieżąco możesz modyfikować jedną ręką podkład poprzez przełączanie stylów w trakcie gry.

KURZWEIL KA90 – ŁATWA I INTUICYJNA OBSŁUGA

Kurzweil KA-90 to stage piano o niezwykle intuicyjnym systemie, a dzięki wyposażeniu w przejrzysty, trójsegmentowy wyświetlacz LED masz dostęp do każdej funkcji bez zbędnych rozpraszaczy. Jeszcze nigdy korzystanie z keyboardu nie było aż takie proste!

REJESTRATOR MIDI POZWOLI CI NAGRAĆ TWOJE WŁASNE KOMPOZYCJE

Dzięki obecnemu w stage piano Kurzweil KA-90 rejestratorowi w MIDI możesz nagrać do pięciu utworów własnego autorstwa i dzielić się nimi ze znajomymi i rodziną! Gotowe kompozycje z powodzeniem prześlesz na komputer, ponieważ w Kurzweil KA-90 znajduje się bardzo przydatne złącze USB to host, które dedykowane jest właśnie do tego typu operacji. Kurzweil KA-90 to świetna rozrywka dla każdego aspirującego muzyka, niezależnie od wieku!

SPECYFIKACJA

Rodzaj klawiatury
Hammer Action

Ilość klawiszy
88

Liczba brzmień
20

Polifonia
128

Możliwość nagrywania
tak, 5 utworów w MIDI

Złącza USB
tak, USB to host

Wyświetlacz
tak, LED

System nagłośnienia
60-watt (peak), 4-głosnikowe

Wymiary w cm
13,7 × 136,5 × 36,6cm

Waga
12,3kg

Funkcja rezonansu
nie

Pedały
Sustain w zestawie, możliwość podłączenia trzech

Złącza
wyjście 1/4” jack stereo
wejście 1/4” jack stereo
2 wyjścia słuchawkowe 1/4” jack
MIDI Out
USB to Host
wejście na pedał switch